Івано-Франківськ

Теплоізоляція стелі, перекриття між поверхами та підлоги по лагам.

Мати з кам'яної мінеральної вати для теплоізоляції, використовуються як негорюча ізоляція вентильованих дахів та горищ та підвісних стель. Рулони базальтової вати ROCKROLL

є дуже зручними у монтажі. У продажі є декілька товщин мінвати РОКРОЛ.

Плити з мінеральної вати для теплоізоляції. Негорюче утеплення: вентильованих покриттів і мансард; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; підвісних стель; перегородок; світлопрозорих стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Плити з кам’яної вати для для теплоізоляції. Негорюче утеплення:- вентильованих покриттів і мансард; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; підвісних стель; перегородок; світлопрозорих стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Використовуйте якомога більше корисної площі вашої оселі та влаштуйте комфортний мікроклімат в житловому мансардному приміщенні з матеріалами ROCKWOOL. Листова або рулонна мінеральна вата Rockwool - це не тільки чудовий утеплювач, а ще й відмінна звукоізоляція, що забезпечить Вам спокій.

Теплоізоляція стелі, перекриття між поверхами та підлоги по лагам ватою ROCKWOOL