Івано-Франківськ

Теплоізоляція міжкімнатних перегородок та стін

Плити з кам'яної вати для теплової та звукової ізоляції. Негорюче утеплення та звукоізоляція: тришарових стін, перегородок, світлопрозорих стін; каркасних стін з панельним фасадом (сайдинг, дошки); перегородок; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; житлових мансард.

Плити з кам’яної вати для теплової та акустичної ізоляції. Негорюче утеплення: вентильованих покриттів і мансард; кроквяних систем; дерев'яного перекриття та підлоги на лагах; підвісних стель, наприклад, над неопалювальними приміщеннями; тришарових стін, стін з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки), каркасних стін та стін вітлопрозорих; перегородок.

Плити з мінеральної вати для теплоізоляції. Негорюче утеплення: вентильованих покриттів і мансард; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; підвісних стель; перегородок; світлопрозорих стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Плити з кам’яної вати для для теплоізоляції. Негорюче утеплення:- вентильованих покриттів і мансард; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; підвісних стель; перегородок; світлопрозорих стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Для правильного утеплення міжкімнатних перегородок та стін потрібно використовувати листовий базальтовий скандинавьский утпелювач Rockwool. В залежносты выд потреби, мынвату Роквул можна обрати за густиною: 26, 31, 38 або ж 50 кг/м.куб. Деякі види стінового утеплювача мають відмінні звукопоглинаючі властивості, що забезпечує приватність та безпеку.

Теплоізоляція міжкімнатних перегородок та стін утеплювачем Rockwool