Івано-Франківськ

Утеплення штукатурного фасаду

Ламельні плити з кам’яної вати для теплоізоляції в безшовних системах утеплення [ETICS] з опорядженням штукатуркою. Негорюча термоізоляція для зовнішніх цегляних, монолітних, збірних стін.
Плити з кам’яної вати для теплоізоляції в безшовних системах утеплення [ETICS] з опорядженням штукатуркою. Негорюча термоізоляція для зовнішніх цегляних, монолітних та збірних стін.

Плити подвійної густини з кам’яної вати для теплоізоляції в безшовних системах утеплення [ETICS] з опорядженням штукатуркою. Негорюча термоізоляція для зовнішніх цегляних, монолітних та збірних стін.

Утеплення штукатурного фасаду мінеральною ватою Rockwool - запорука тепла та комфорту на довгі роки. Особлива, запатентована технологія виготовлення фасадного утеплювача з подвійною густиною - забезпечує високу міцність до механічних пошкоджень, а також найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед усіх виробників фасадної мінеральної вати. А це в свою чергу значно впливає на економію затрат на енергоресурси в опалювальний період.

Утеплення штукатурного фасаду фасадною мінватою Rockkwol