Івано-Франківськ

Утеплення мансарди та даху

Мінеральна вата Rockwool ROCKSONIC SUPER виготовлена з твердих порід базальту. Її основне призначенна це акустична та найкраща теплоізоляція. Найнижчий коефіцієнт теплопровідності. Застосовується для утеплення покрівлі, внутрішніх стін, міжповерхових перекреттів. Має досить хороше шумопоглинання.

Плити з кам’яної вати для для теплоізоляції. Негорюче утеплення:- вентильованих покриттів і мансард; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; підвісних стель; перегородок; світлопрозорих стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Плити з мінеральної вати для теплоізоляції. Негорюче утеплення: вентильованих покриттів і мансард; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; підвісних стель; перегородок; світлопрозорих стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Плити з кам’яної вати для теплової та акустичної ізоляції Суперрок. Негорюче утеплення: вентильованих покриттів і мансард; кроквяних систем дахів; дерев'яного перекриття та підлоги на лагах; підвісних стель, наприклад, над неопалювальними приміщеннями; тришарових стін, стін з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки), каркасних стін та стін вітлопрозорих; перегородок.

На сьогоднішній день у приватному будівництві дуже поширеним стало облаштування жилих мансард. Адже це суттєво економить кошти, та по максимуму використовується площа оселі. Мансарда - кімнати, що розміщені під дахом, таке приміщення створює комфортну та теплу сімейну атмосферу. Для досягнення максимального комфорту, мансарду потрібно як слід утеплити мінеральною базальтовою ватою Rockwool. Рекомендовано використовувати товщину утеплення даху не менше 20-25см,листовою ватою з густиною від 25 кг/м.куб. Звертайтесь до нас, наші спеціалісти нададуть вам кваліфіковану консультацію стосовно утеплення мансарди в Івано-Франківську.

Утеплення мансарди та даху листовою базальтовою ватою РОКВУЛ