Івано-Франківськ

Теплоізоляція вентильованого фасаду

Плити з кам'яної вати з обкладкою із склохолста для термоізоляції зовнишніх стін з вентильованим повітряним прошарком та опорядженням індустріальними елементами. Негорюче утеплення: cтін з фасадом з панелей (наприкла: листовий метал, сайдинг, дошки); стін з фасадом з каменю, скла; стін з каркасною конструкцією; фасадних стін; тришарових стін; перегородок; тришарових фундаментних стін.
Плити з кам'яної вати для термоізоляції зовнишніх стін з вентильованим повітряним прошарком та опорядженням індустріальними елементами. Негорюче утеплення: cтін з фасадом з панелей (наприкла: листовий метал, сайдинг, дошки); стін з фасадом з каменю, скла; стін з каркасною конструкцією; фасадних стін; тришарових стін; перегородок; тришарових фундаментних стін.

Утеплення типу вентильованого фасаду в промислових будовах може бути декількох типів, а саме: сайдинг, профільований лист, стін з фасадом з кеменю, стін з скла та каркасних тришарових стін і перегородок. Для всіх цих варіантів є одне правильне рішення - мінеральна вата для вентильованого фасаду Rockwool. Це ефективний утеплювач, що значно зменшить тепловтрати, а термін його служби складає від 50 років.

Теплоізоляція вентильованого фасаду кам'яною ватою Rockwool