Івано-Франківськ

Звукоізоляція стін, стелі та міжповерхового перекриття

Мінеральна вата Rockwool ROCKSONIC SUPER виготовлена з твердих порід базальту. Її основне призначенна це акустична та найкраща теплоізоляція. Найнижчий коефіцієнт теплопровідності. Застосовується для утеплення покрівлі, внутрішніх стін, міжповерхових перекреттів. Має досить хороше шумопоглинання.

Плити з кам'яної вати для теплової та звукової ізоляції. Негорюче утеплення та звукоізоляція: тришарових стін, перегородок, світлопрозорих стін; каркасних стін з панельним фасадом (сайдинг, дошки); перегородок; дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса; житлових мансард.

Для створення комфортної та затишної атмосфери в жилому або виробничому приміщенні - потрібно відгородити себе від усіх зайвих навколишніх звуків та шумів. Компанія Rockwool подбала про те, щоб її утеплювач не тільки чудово зберігав тепло, але й максимально поглинав навколишні шуми. Для цього було створено лінійку шумоізоляційної мінеральної вати, яка у свому класі немає конкурентів. Вона підходить як для стелі та підлоги, так і для стін. Звертайтесь до нас, ми радо допоможемо Вам з питаннями звукоізоляції Rockwool.

Звукоізоляція стін, стелі та міжповерхового перекриття скандинавським утеплювачем Rockwool