Івано-Франківськ

Мінеральна вата для плоских покрівель. Утеплення по сталевому профільованому листу

Жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному зв'язуючому, виготовлені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити мають комбіновану структуру і складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьому плити мають зменшену вагу, зручні при монтажі.Верхній (жорсткий) шар маркується.
Плити з кам'яної вати для термоізоляції. Негорюче утеплення: невентильованих пласких покрівель, використовуються як нижній шар утеплення, рекомендовано для дахів, експлуатованих в типовий спосіб.

З мінеральною ватою ROCKWOOL - утеплення плоских покрівель стало ще простішим та ефективнішим. Зазвичай промислові об'єкти з плоскими покрівлями мають великі площі. За типом основи вони поділяються, на: несучий сталевий профільований лист (профнастил) або залізобетонні плити), за функціональним призначенням (неексплуатована (м'яка) або експлуатована покрівля), за типом кріплення матеріалів до основи (механічне або клейове кріплення, баласт). На всі ці варіанти у компанії ROCKWOOL є правильні рішення, що безперебійно прослужать багато десятків років.

Мінеральна вата для плоских покрівель від надійного виробника Rockwool